Scaun cu roți ușor cu roată spate de 12'' #JL8630LAJ-12
Descriere
» Un scaun cu rotile ușor, cu o greutate sub 13,6 kg.
» Cadru din aluminiu durabil cu finisaj anodizat
» Roți solide de 6”
» ROATĂ SPATE PNEUMATICĂ DE 12"
» Apăsați pentru a bloca frânele roților
» Mânere rabatabile
» cotieră detașabilă
» plăci de bază pliabile
Servire
Profilul Companiei
Produse de calitate
ÎNFIINȚATĂ ÎN 1993. SUPRAFAȚĂ DE 1500 DE METRI PĂTRAȚI
EXPORTĂM ÎN PESTE 100 DE ȚĂRI 3 ATELIERE
Peste 200 de angajați, inclusiv 20 de manageri și 30 de tehnicieni
Echipă
Rata de satisfacție a clienților este de peste 98%
Inovație și îmbunătățire continuă
Urmărirea excelenței Crearea de valoare pentru clienți
Creați produse de înaltă valoare pentru fiecare client
Experimentat
Peste zece ani de experiență în industria aluminiului
Deservim peste 200D întreprinderi
Specificații
Nr. articol #JL8630LAJ-12
Lățime deschisă 61 cm
Lățime pliată 28 cm
Lățimea scaunului 46 cm
Adâncimea scaunului 36 cm
Înălțimea scaunului 45,5 cm
Înălțimea spătarului 46 cm
Înălțime totală 91 cm
Diametrul roții spate 12"
Diametrul roții frontale 6"